Doprava a platba

Zakoupené zboží vám doručíme vybraným dopravcem, a uděláme vše proto, aby k vám produkt dorazil v pořádku. Vaše objednávky balíme do recyklovaných nebo upcyclovaných obalů jako jsou kartónové krabice a papírová výplň — rádi využíváme obalový materiál, který už je v oběhu a vyhýbáme se používání nových výrobků. Také se snažíme, aby byly obaly plně kompostovatelné. Plastové vzduchové sáčky nebo bublinkovou fólii u nás proto nenajdete.

Doprava

Nabízíme možnost osobního vyzvednutí ve Zlíně, Otrokovicích nebo Valašském Meziříčí. Objednávku si můžete vyzvednout po dohodě po dobu 30 dnů od koupy — rádi vám balíček prodáme do vlastních rukou a snížíme tak uhlíkovou stopu.

Pro zákazníky mimo zmíněná místa pošleme objednávku prostřednictvím služby Zásilkovna/Packeta. Považujeme ji za důvěryhodnou a oceňujeme možnost sledování balíčku. Na eshopu nevedeme plugin pro možnost výběru místa vyzvednutí a pokud si vyberete možnost doručení prostřednictvím Zásilkovny/Packety, budeme vás kontaktovat pro umístění doručovací adresy.

Produkty posíláme v co nejkratším možném čase; nejčastěji do dvou pracovních dnů. V případě možného zpoždění vás budeme kontaktovat.

Ceník

V RÁMCI ČESKA

Standardní zásilka (do 5 kg) — od 79 Kč
Nadrozměrná zásilka (do 10 kg) — od 119 Kč

NA SLOVENSKO

Standardní zásilka (do 5 kg) — od 89 Kč
Nadrozměrná zásilka (do 10 kg) — od 129 Kč

Přesnou cenu poplatku za doručení objednávky si můžete přepočítat i na webu služby Zásilkovna.

Platba

Přijímáme platbu prostřednictvím bankovního převodu (v takovém případě balíček odešleme až když peníze přijdou na náš účet), přes službu PayPal nebo službou GoPay, která umožňuje platbu kartou.