O Simply Veggie

O NÁS

Protože věříme, že jednoduchá rostlinná jídla jsou cesta pro lepší svět.

Online magazín Simply Veggie je kolekcí rychlých a chutných rostlinných receptů a přináší jednoduché tipy v oblasti udržitelnosti, minimalismu a pomalé módy pro všechny, kterým není naše planeta lhostejná.

My sami vyhledáváme jídla, která jsou ze snadno dostupných surovin a jejich příprava nezabere příliš mnoho času. Rádi zkoušíme nové kombinace chutí a milujeme kreativitu v kuchyni. Z tohoto cíle vznikl projekt Simply Veggie — kde s vámi sdílíme naše recepty a ukazujeme, že rostlinná strava není nudná či náročná.

S veganstvím jde pro nás ruku v ruce i udržitelnost a ekologie. Tato témata nám jsou velmi blízká a hledáme různé způsoby, jak vytvářet menší zátěž na životní prostředí. V blogových příspěvcích píšeme o tipech pro život bez zbytečného odpadu, o etických značkách oblečení a kapsulovém šatníku, nebo i o minimalistickém životním stylu. Chceme ukázat, že i malá změna dokáže udělat velký pozitivní rozdíl.

Magazín Simply Veggie funguje jako nezávislá platforma a všichni tvoříme obsah v rámci našeho volného času. Budeme rádi, pokud naši tvorbu podpoříte sledováním na sociálních sítích, sdílením, ale i koupí produktů z eshopu nebo jednorázovým příspěvkem. Díky tomu vám i nadále budeme moci přinášet nový, zajímavý a přínosný obsah.